Поради від Ottobock: Компресійне бинтування кукси

Поради від Ottobock: Компресійне бинтування кукси

Компресійне бинтування використовується для регулювання тиску рідини у культі і може використовуватися протягом всього дня. У зв’язку з тим, що накладання такого бандажа вимагає спеціальних умінь і практичного досвіду, він повинен накладатися фахівцем.

Ви можете ознайомитися з технікою бинтовая кукси представленої на малюнках 1-7. Вам знадобляться:

  1. Кругова пов’язка фіксуюча
  2. Еластичний бинт
  3. Скотч
  4. Ножиці

Почніть з надягання кругової фіксуючої пов’язки, яка покликана захистити бинт від сповзання. Для цього, надіньте пов’язку поблизу кінця кукси. Потім прикладіть еластичний бинт від задньої боку кукси до передньої і починайте обертати його навколо.

Для надійного закріплення першого шару, однією рукою притримуйте бинт на культі, а інший обертайте.

При накладенні бинта пам’ятайте, що максимальний тиск має бути на кінці кукси, знижуючись пропорційно по напрямку до тіла.

Туго натягніть пов’язку, коли простягаєте її позаду кукси.

…і накладайте її вільніше, обертаючи навколо передньої частини кукси.

Для забезпечення максимальної стабільності пов’язки продовжуйте бинтування вісімкою (по діагоналі).

Будь ласка, накладайте бандаж максимально високо. Можливо, Вам, можливо, знадобляться для цього два бинта. Коли закінчите, закріплюють кінець бинта, наприклад, за допомогою скотча.

Увага!

Часто виникає необхідність використовувати два еластичні бинти для забезпечення якісної компресії по всій культі. Ви можете скористатися представленою нижче технікою бинтування з використанням двох бинтів. Пам’ятайте, що при цьому важливо уникнути зайвого стягування кукси — Ви не повинні відчувати больових відчуттів.Набряки кукси
10 Грудня 2021