Як доглядати за протезом?

Як доглядати за протезом?

Як будь-який пристрій потребує догляду, так й протезно-ортопедічні вироби потребують періодичного догляду.

Це по-перше подовжить термін експлуатації механізмів протеза, а по-друге значно знизить прояви подразнень шкіри, почервоніння, висипи, тощо.

Так що ж потрібно робити? Рекомендації дуже прості: протез слід утримувати в чистоті, не допускати пошкодження механізмів.

Увага! Якщо у вас щось трапилось з протезом зателефонуйте нам за вказаними у документах номерами, не намагайтеся самостійно полагодити протез, це може призвести до вашого травмування та анулювання гарантії на виріб!

Протез обов’язково потрібно знімати на ніч, незалежно від рівня ампутації – необхідно дати відпочинок куксі.

Потрібно проводити щоденні гігієнічні процедури – як шкіри кукси так і внутрішньої поверхні куксоприймальної гільзи протеза.

Для цих процедур добре підходить мильний розчин кімнатної температури, або вологі серветки з антибактеріальним ефектом.

Після миття внутрішньої поверхні куксоприймальної гільзи ретельно протріть її сухою м’якою серветкою.

Не забувайте прати бавовняні чохли та мити силіконові лайнери щонайменьше 3 рази на тиждень у звичайному мильному розчині та не забувайте висушивати їх при кімнатній темтературі.

Увага! Категорично забороняється сушити протезно-ортопедичні вироби біля джерел відкритого вогню, та ближче ніж 1 метра від приладів опалення, це може призвести до псування виробу та пожежі!

Догляд за частинами протеза, які не контактують безпосередньо зі шкірою, полягає у протиранні від пилу. Не варто проводити вологе миття металевих модулів та колінних вузлів протеза! Вийнятком є протези для купання які спеціально для цого призначині.

Якщо у Вас виникають питання стосовно експлуатації протеза зателефонуйте нам, наші спеціалісти допоможуть Вам розібратися у цих питаннях!


Набряки кукси
10 Грудня 2021