Про нас

Центр протезування засновано в 2006 році. За роки існування центру наші кваліфіковані спеціалісти за допомогою сучасних технологій щодня успішно відновлюють індивідуальний та соціальний статус пацієнта, ми повернули тисячам людей, що були з обмеженими можливостями, їх необмежену мобільність!

ТОВ «Центр протезування “Інвалтруд”» є підприємством, що з 2006 року виготовляє технічні засоби реабілітації та забезпечує осіб з інвалідністю (інших осіб) протезами нижніх та верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду та захисту (чохли для кукс, силіконові або гелеві оболонки для кукс), здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт протезно-ортопедичних виробів.

ТОВ «Центр протезування “Інвалтруд”» згідно Протоколу засідання Експертної комісії Міністерства соціальної політики України щодо встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам підприємств усіх форм власності — кандидатів на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації № 29 від 22 серпня 2019 року, відповідає кваліфікаційним вимогам. Це дає нам право виготовляти, поставляти та здійснювати ремонт технічних засобів реабілітації, керуючись постановою Кабінету Міністрів України №321 від 05.04.2012 р. (зі змінами).

За вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та за відмінну динаміку розвитку підприємства, ТОВ «Центр протезування “Інвалтруд”» в 2018 році отримало винагороду — Національний сертифікат «Компанія року 2018», а в 2019 році — Національний сертифікат «Вибір споживача 2019».

Наш центр протезування продовжує вдосконалюватися за напрямками своєї роботи. Спеціалісти центру  проходять щорічне навчання в Німеччині у світового лідера протезування — компанії OttoBock за напрямками:

  • підготовка кукси до протезування;
  • всі види функціонального протезування кінцівок (в т.ч. первинне протезування) при всіх рівнях ампутації, ступеню рухової активності;
  • навчання ходи на протезі.

При виготовленні протезно-ортопедичних виробів у нашому центрі використовуються новітні технології, матеріали та комплектувальні вироби світових лідерів у галузі протезування. Наші майстерні обладнані найсучаснішим обладнанням для виготовлення протезів світового рівня.

У Центрі протезування для зручності наших пацієнтів функціонує медико-технічна бригада, яка безкоштовно обслуговує осіб з інвалідністю на дому. На виїзних прийомах медико-технічної  бригади здійснюється зняття мірок, примірки та видача готових протезів.

Особливістю нашого центру є те, що ми супроводжуємо пацієнтів, які в нас отримали послуги з протезування, протягом всього строку користування протезом (від 3 до 4,5 років). Що це означає? Якщо протезування відбувалось в амбулатоному порядку (у нас в центрі), то, в разі виникнення питань у пацієнта щодо користування протезом, або коригування схеми протезу — пацієнт безкоштовно обслуговується в центрі протезування (проводяться консультації, коригування за необхідністю) за попереднім записом.

Якщо забезпечення протезом було здійснено на дому і пацієнт має поточні питання щодо користування протезом, медико-технічна бригада також безкоштовно здійснить виїзд для консультації на дому. Перелік міст, областей, які знаходяться в обслуговуванні нашими медико-технічними бригадами, уточнюйте будь-ласка в центрі протезування за контактними номерами: 095 902-36-30, 050 908-19-59, 097 783-74-93.