Колінні вузли якими ми працюємо

Колінні вузли якими ми працюємо

Раніше ми познайомили вас з колінним вузлом Prosedo який ми використовуємо для маломобільних та літніх пацієнтів. Сьогодні ми покажем Вам які колінні вузли ми використовуємо для пацієнтів середньої активності, працюючих та молодих пацієнтів.

Колінний вузол 3R80

Активним користувачам протезів необхідна впевненість в тому, що колінний вузол відповідає їх повсякденним вимогам і дозволяє ходити з різною швидкістю.

Гідравлічна система колінного вузла 3R80 дозволяє контролювати як фазу переносу, так і фазу опори. Це дає змогу спускатися по сходах і по покатому схилу.

Колінний вузол 3R80 водостійкий з ним можна заходити у воду на глибину до 3 метрів. Вузол також має ручне блокування згибання для забезпечення безпеки, особливо на вологих поверхнях.

Колінні вузли 3R106 та 3R106 PRO

Пневматичні колінні вузли 3R106 та 3R106 PRO мають підвищену маневреність і гнучкість та створені для користувачів із середнім рівнем активності.

Завдяки великому куту згинання колінних вузлів, користувачі протезів можуть безперешкодно виконувати повсякденні справи: від складання речей в комод до прогулянок з дітьми та онуками.

Пневматична система вузлів 3R106 та 3R106 PRO дає змогу змінювати швидкість руху, та забезпечує бездоганну безпеку у фазі опори.

Колінний вузол 3R78

Колінний вузол 3R78 створений для користувачів із середнім рівнем активності.

Пневматична система вузла 3R78 дає змогу користувачеві змінювати швидкість руху, та забезпечує безпеку у фазі опори.

Гармонійні рухи згинання та розгинання вузла 3R78 дозволяють досягти моделі ходи, дуже близькою до природної ходьбі.

Колінний вузол 3R95

3R95 це маленький, динамічний і легкий колінний вузол для активних користувачів.

Завдяки своїй компактній конструкції колінний вузол також добре підходить для жінок та молоді.

Гідравлічна система колінного вузла 3R95 дозволяє контролювати як фазу переносу, так і фазу опори. Це дає змогу безперешкодно змінювати швидкість руху.

Колінний вузол 3R41

Безпека це просто та легко!
Колінний вузол 3R41 створений із композитних матеріалів ми використовуємо у протезах стегна для купання. Завдяки замковому механізму вузла користувач протеза може бути впевненими у безпечності водних процедур.

Це далеко не весь арсенал вузлів компанії Ottobock які ми використовуємо для протезування наших пацієнтів, але вони у повному обзязі задовольняють портеби наших пацієнтів.

Ви також можете бути впевненими, що все це реально, а головне безкоштовно за державною програмою!

Якщо у Ви хочете дізнатись більше зателефонуйте нам, або замовте безкоштовну косультацію!


Набряки кукси
10 Грудня 2021