Протез стегна з колінним вузлом Prosedo

Протез стегна з колінним вузлом Prosedo

У нашому Центрі протезування ми використовуємо тільки найсучасніші колінні вузли компанії Ottobock.

Високий рівень безпеки при ході на протезі, це найголовне, для маломобільних або літніх людей. За для безпеки таких користувачів протезів компанія Ottobock розробила колінний вузол Prosedo.

Замковий колінний вузол з гідравлічною підтримкою при присіданні

Prosedo це колінний вузол з функціями ручного блокування і гідравлічної підтримки присідання дозволяє здійснювати збалансовані, стійкі і гармонійні рухи при ході на протезі. Особливою перевагою вузла є його сучасна, легка і в той же час міцна конструкція з високоякісного поліаміду. Колінний вузол розрахований на пацієнтів вагою до 125кг.

Високий рівень вашої безпеки

Функція гідравлічної підтримки присідання і високий опір згинанню забезпечують надійне і збалансоване присідання. Невелика вага, безпека і комфорт при носінні дозволяють використовувати даний колінний вузол при протезуванні маломобільних або літніх пацієнтів.

Впевненість завдяки кращому балансу

Під час ходи, колінний вузол Prosedo заблокований, щоб уникнути раптового згинання протеза, що неодмінно призведе до травмування, однак для присідання замок може бути розблоковано. При присіданні вага пацієнта розподіляється рівномірно на здорову кінцівку і ногу з протезом.

Стабільність завдяки індивідуальному налаштуванню гідравліки

Гідравлічний блок вузла забезпечує підтримку користувача під час виконання присідання, вага пацієнта рівномірно розподіляється на здорову кінцівку і ногу з протезом, забезпечуючи безпеку. Опір вузла може налаштовуватися індивідуально, відповідно до ваги і потреби користувача.

Відпоаідаючи вимогам пацієнтів

Колінний вузол Prosedo може бути встановлений пацієнтам з ампутацією на будь якому рівні стегна. Максимально можлива вага пацієнта 125 кг. Таким чином цей колінний вузол підходить для більшості ампутантів, включаючи пацієнтів з довгою куксою.


Матеріали використані у статті ottobock.com


Набряки кукси
10 Грудня 2021