Протези стегна

Центр протезування «Інвалтруд» виготовляє протези стегна на будь-яку довжину кукси.

Протези стегна — це протезно-ортопедчні вироби, які заміщують частину нижньої кінцівки між тазостегновим і колінним суглобами після ампутації чи внаслідок уродженого дефекту кінцівки. Показаннями до призначення протезів стегна є ампутаційний дефект (ампутація) або вроджена вада (недорозвинення) однієї або обох нижніх кінцівок на рівні стегна.

Приймальна гільза протезу стегна найчастіше виготовляється з литтєвих  смол. В нашому центрі використовуються найякісніші смоли світового лідера по виробництву комплектувальних виробів та матеріалів для виробництва — компанії Ottobock (Німеччина).

За призначенням лікаря та протезиста куксоприймальна гільза виготовляється з застосуванням силіконової або гелевої оболонки (чохла) на куксу. Також може бути призначена «скелетована» куксоприймальна гільза. Широко використовуємо систему KISS для виготовлення куксоприймальних гільз.

Система KISS забезпечує кращу фіксацію протезу на куксі. Пацієнти часто сприймають лайнер як «другу шкіру». Його одягають безпосередньо на куксу, під куксоприймальну гільзу. Лайнер не лише сприяє зниженню об’єму рухів і тертя між шкірою і куксоприймальною гільзою, але і скорочує величину усіх сил, що діють в гільзі. Лайнер зв’язує куксу з протезом, амортизуючи чутливу шкіру і запобігаючи виникненню несприятливих дій, так званих точок здавлення.

При виготовленні протезу стегна використовуються різноманітні колінні вузли та стопи світових лідерів з виробництва комплектуючих для протезування Ottobock, Streifeneder, Teufel (Німеччина), Nabtesco (Японія), Ortotec (Туреччина) тощо.

В своїй роботі наші спеціалісти використовують різноманітні технології для виготовлення протезу, виходячи виключно з індивідуальних потреб пацієнта. Тому, тільки проконсультувавшись з лікарем-ортопедом чи інженером-протезистом можна остаточно визначити конструкцію протезу, який підходить саме для Вас.

Звертайтесь за консультацією та замовляйте найякісніші протези стегна! Чекаємо Вас серед наших пацієнтів!

Ще більше фото наших виробів:

Протези стегна модульні
Протези стегна модульні з силіконовим (гелевим) вкладишем
Протези стегна для купання