Протези гомілки

Центр протезування «Інвалтруд» виготовляє функціональні протези гомілки на будь-яку довжину кукси.

Протези гомілки — це протезно-ортопедчні вироби, які заміщують частину нижньої кінцівки між колінним і гомілковостопним суглобами після ампутації чи внаслідок уродженого дефекту кінцівки. Показаннями до призначення протезів гомілки є ампутаційний дефект (ампутація) або вроджена вада (недорозвинення) однієї або обох гомілок на будь-якому рівні.

Приймальна гільза протезу гомілки найчастіше виготовляється з литтєвих смол. В нашому центрі використовуються найякісніші смоли світового лідера по виробництву комплектувальних виробів та матеріалів для виробництва — компанії Ottobock (Німеччина).

За призначенням лікаря та протезиста куксоприймальна гільза виготовляється з застосуванням силіконової або гелевої оболонки (чохла) на куксу.

Силіконові або гелеві чохли не лише підвищують зручність носіння протеза, але і забезпечують:

  • оптимальний розподіл навантаження по усій поверхні кукси;
  • пом’якшення в області кісткових виступів і чутливих ділянок;
  • згладжування нерівностей кукси;
  • зниження поршневих рухів і зменшення потенційних ушкоджень шкіри;
  • надійне кріплення на куксі за рахунок зчеплення з шкірою і застосування замкового механізму або з використанням вакуумного клапану та наколінника в якості кріплення.

Для виготовлення протезів гомілки в нашому центрі використовуються різні стопи, в кожному індивідуальному випадку здійснюється підбір саме тієї стопи, яка підходить пацієнтові найбільше (за вагою, руховою активністю, довжиною кукси тощо). В своїй роботі для виробництва протезів гомілки ми використовуємо стопи виробництва Ottobock, Teufel (Німеччина),Freedom Innovations (Америка), Ortotec (Туреччина).

Звертайтесь за консультацією та замовляйте найякісніші протези гомілки! Чекаємо Вас серед наших пацієнтів! Протезування за державною програмою безкоштовно!

Ще більше фото наших виробів:

Протези гомілки модульні
Протези гомілки модульні з силіконовим (гелевим) вкладишем
Протези гомілки для купання